- NieuwsKlaverblad Top Toernooi
- NieuwsTrainers, coaches & begeleiders seizoen 2023-2024
- NieuwsTeamindeling seizoen 2023-2024
In de schijnwerpers
CNC jeugdtoernooi
Op zaterdag 31 augustus zal het CNC jeugdtoernooi weer plaatsvinden bij SPES/VIOS op de velden van SV Milsbeek
Een slordige honderd teams strijden in hun poules om de winst.
Het toernooi start om 09.00 uur en zal rond 16.00 uur gereed zijn.
Kom je ook kijken?
Trainingstijden voorjaar 2024
De veldtrainingen in Milsbeek en Ottersum starten op dinsdag 2 april (na Pasen).
Op zaterdag 13 en zondag 14 april begint voor de meest teams de buitencompetitie.
Het programma staat in de week van 18 maart in de Sportlink-app van het KNKV.
Let op: In het voorjaar zijn veel vakanties of lange weekenden waarin soms ook wedstrijden gepland zijn. Check daarom volgende week goed het schema in de Sportlink-app.
Er zijn voor de breedtekorfbalteams geen wedstrijden op 27/28 april, 4/5 mei en 18/19 mei.
Team |
Trainer(s) en/of coaches |
Locatie |
Dag |
van |
tot |
S1-S2 |
Niels, Isa |
Milsbeek |
Dinsdag |
20.30 |
22.00 |
|
Milsbeek |
Donderdag |
20:30 |
22:00 |
|
S3 |
Harald |
Milsbeek |
Maandag |
20.30 |
21.45 |
|
Ottersum |
Woensdag |
20.30 |
21.45 | |
S4 & S5 |
zelf |
Ottersum |
Dinsdag |
20.00 |
21.00 |
Mw 1, 2, 3 |
nvt |
Milsbeek |
Woensdag |
19.30 |
22.00 |
Recreanten |
wisselend |
Ottersum |
Dinsdag |
20.00 |
21.00 |
A1 |
Niels, Isa, Harald |
Milsbeek |
Dinsdag |
19.30 |
20.30 |
|
Misbeek |
Donderdag |
19:15 |
20:30 |
|
A2 |
Wies, Paulien, Meike |
Milsbeek |
Dinsdag |
19.30 |
20.30 |
|
Ottersum |
Donderdag |
19:15 |
20:15 |
|
B1 |
Harald |
Milsbeek |
Maandag |
19.30 |
20.30 |
|
Ottersum |
Woensdag |
19.30 |
20.30 |
|
B2 |
Mandy, Moon, Nena |
Ottersum |
Dinsdag |
19:00 |
20:00 |
|
Sterre |
Milsbeek |
Donderdag |
19:30 |
20:30 |
C1 |
Amber, Jasmijn, Maud |
Milsbeek |
Dinsdag |
18.30 |
19,30 |
|
Ottersum |
Donderdag |
19.15 |
20.15 |
|
C2 |
Fleur, Mendy, Tessa |
Milsbeek |
Maandag |
18:30 |
19:30 |
|
Ottersum |
Woensdag |
19:30 |
20:30 |
|
C3 |
Anouk, Julie H, Sophie S |
Milsbeek |
Maandag |
18.30 |
19.30 |
|
Ottersum |
Woensdag |
18.30 |
19.30 |
|
D1 |
Lotte, Valerie, Loa, Indy, |
Ottersum |
Dinsdag |
18:15 |
19:15 |
|
Nicole | Milsbeek |
Donderdag |
18:15 |
19:15 |
D2 |
Noele, Sophie J, Mila |
Milsbeek |
Dinsdag |
18:30 |
19:30 |
|
Ottersum |
Donderdag |
18.15 |
19.15 |
|
E1 VIOS |
Mira, Fenna, Lisa |
Ottersum |
Woensdag |
18.15 |
19.15 |
E2 VIOS |
Mijs, Lana |
Ottersum |
Donderdag |
18.00 |
19.00 |
E3 VIOS |
Ilse S, Emma |
Ottersum |
Woensdag |
18.00 |
19.00 |
E1 SPES |
Sofie, Noa |
Milsbeek |
Woensdag |
18.00 |
19.00 |
E2 SPES |
Nina , Ilze |
Milsbeek |
Donderdag |
18.00 |
19.00 |
F1 VIOS |
Sam, Fiene |
Ottersum |
Woensdag |
17.30 |
18.30 |
F1 SPES |
Naomi, Meike, Anouk |
Milsbeek |
Dinsdag |
17.30 |
18.30 |
Trainers, coaches & begeleiders seizoen 2023-2024
Trainers, coaches & begeleiders seizoen 2023-2024
We zijn als TC heel blij dat zoveel korfballers en ouders dit seizoen (opnieuw) een team willen trainen, coachen en/of begeleiden.
Team | Trainer(s) en/of coaches | Teamouder |
S1-S2 | Niels, Isa | |
S3 | Harald | |
S4-S5 | zelf | |
A1 | Niels, Isa, Harald | Marion (Lisa) |
A2 | Wies, Paulien, Meike | Tanja (Noa) |
B1 | Harald | Anja (Nina) |
B2 | Moon, Nena, Mandy, Sterre (coach) | Bianca (Silke) |
C1 | Maud, Amber, Jasmijn | Rineke (Pleun) |
C2 | Fleur, Mendy, Tessa | Fanny (Caro) |
C3 | Anouk, Julie H, Sophie S | Sanne (Sofie) |
D1 | Lotte, Valerie, Loa, Indy, Nicole (coach) | Nicole (Tessa) |
D2 | Noele, Sophie J, Mila | Juliette (Lis) |
E1 VIOS | Mira, Fenna, Lisa | Maike (Fenna) |
E2 VIOS | Mijs, Lana | Marieke (Ciske) |
E3 VIOS | Ilse S, Emma | Brechje (Daantje) |
F1 VIOS | Sam, Fiene, Lieke | Lisa (Kaat) |
E1 SPES | Sofie, Noa | Marieke (Nouk) |
E2 SPES | Nina , Ilze | Silvia (Hanna) |
F1 SPES | Naomi, Meike, Anouk | Mieke (Sella) |
Recreanten | wisselend | |
Midweek | nvt |